Garanti Koşulları

 

Tüm ürünler, aksi belirtilmedikçe üretici firma ve distribütör garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ederek teslim alın. Ürün kutusu üzerinde oluşmuş herhangi bir hasar söz konusu ise mutlaka tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

İnternet sitemizde satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler “2 Yıl” garantilidir.

 

 

İade ve Değişim Koşulları

 

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

 

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir.

 

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünleri, mutlaka anlaşmalı kargo firmamız “Aras Kargo” aracılığı ile ürün faturasının tüm nüshaları eksiksiz olacak şekilde “Karşı Ödemeli” olarak göndermiş olmanız gerekmektedir. (Anlaşmalı kargo firması dışında karşı ödemeli olarak yapılan gönderiler teslim alınmayacaktır.)

 

İade edilmek istenen ürünler mağazamıza ulaşıp, tarafımızdan yapılan inceleme sonucunda herhangi bir kusurun olmadığı onayı verildikten hemen sonra, ücret iadeniz en geç “10 İş Günü” içerisinde yapılacaktır.

 

Gönderimi yapılmış olan ürünün kusurlu olduğu tüm durumlarda iade kargo ücretleri (Giden & Gelen) “modamuzik” tarafından karşılanacaktır.

 

Ürünün kusurlu olmadığı tüm iade durumlarında kargo ücretleri (Giden & Gelen) ürün tutarından düşülerek, ilgili tutar “kargo ücretleri düşülmüş” olarak müşteri hesabına iade edilecektir.

 

 

İadesi ve Değişimi Mümkün Olmayan Ürünler

 

Orijinal ambalajı açılmış, bozulmuş ve ticari vasfını yitirmiş ürünler.

 

Ürün içeriğinde yazılım içeren ürünler. (Ses Kartı vb..)

 

Kurulumu yapılmış ürünler. (Piyano, Davul vb..)

 

Hijyenik açıdan tehlike arz edebilecek ürünler. (Nefesli Enstrümanlar, Mikrofonlar, Kulaklıklar vb..)

 

Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünler.

 

Koruyucu mataryel ve jelatinleri sökülmüş olan ürünler.

 

İade ve Değişimi mümkün olmayan ürün gruplarında, ürünü kargodan “teslim almadan” iade edebilir ya da değişimini talep edebilirsiniz. İlgili ürünlerin teslim alınması iade ve değişim hakkını tamamen ortadan kaldıracaktır.

 

 

Ürün Değişim ve İadelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Ürünler mutlaka size gönderildiği gibi, taşıma esnasında hasar almayacak şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir.

 

Ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı üzerine herhangi bir etiket ya da bant yapıştırılmamış olması gerekmektedir.

 

Satın almış olduğunu ürünü göndermeden önce mutlaka mağazamız ile iletişime geçerek bilgi veriniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR