CAJ-100
CAJ-100
CAJ-100
CAJ-100
CAJ-100

Sakae CAJ-100 Cajon (100023498000)

Marka : SAKAE
Fiyat : ₺3.980,00(KDV Dahil)
:
CAJ-100W / CAJ-100
Cajon Percussion
 
Cajon çalımınızı önemli ölçüde geliştirecek çok yönlü ve etkileyici bir enstrüman
 
CAJ-100W ve CAJ-100 ile çoklu-tip cajonlar. Arkadan ve yandan olmak üzere dört panelde de çalınacak şekilde tasarlandı. Sağlam çerçeve yapısında, geleneksel cajonlara kıyasla  performansınızı bir üst seviyeye çıkaracak zengin bir harmonik rezonans oluşturan daha ince kontrplak kullanıldı.
 
Her vuruş yüzeyinin tonalitesi, kontrplak katmanlarının kalınlığını ve sayısını değiştirerek çok yönlülük ve etkileyici bir güç sağlamak için ince detaylarla ayarlandı. Rezonans telleri, tipik olarak keskin bir ses ve hızlı bir sönümlenme sağlayan trampet üzerindeki tellerdendir. Tellerin gerilimi, vurma yüzeyinin hem üstünde hem de altında ayarlanabilir. Örneğin, alt bölümleri sıkılaştırabilir ve üst bölümleri gevşeterek, farklı yerlere vurduğunuzda farklı tonların üretilmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak, ön yüzey kaplanabilir ve maksimum çalınabilirlik ve ifade gücü sağlamak için fırça kullanılmasına olanak sağlar.
 
Amiral gemisi CAJ-100W, djembe'nin yapısından ilham alıyor. Daha önce hiç bir cajonda görülmemiş benzersiz ve son teknoloji bir rezonans plakası ekleyerek, imza bir rezonans ve bas karakterli sıkı bir frekans tepkisi sağladı. Yay şeklindeki rezonans plakası, davul ağacı teknolojisi kullanılarak oluşturulmuştur.  Bir davul üreticisinden beklenebilecek eşsiz fikirlerden yararlanın.
 
CAJ-100W ve CAJ-100, çalan kişinin çıplak elleri tarafından çıkan hassas nüansları mükemmel bir şekilde iletir. Bir ritim enstrümanının dinamiklerini ve gerçek özünü sorunsuz bir şekilde yakalayın.
 
Sakae'nin yepyeni CAJ-100 cajon serisinin gücünü ve ifadesini kullanarak yepyeni bir sanatsal deneyimin tadını çıkarın.
 
Teknik Özellikler
Ön: Lamine ahşap (kaplama)
Yanlar/Arka: Lamine ahşap
Boyutları (E x D x Y): 300 mm x 300 mm x 470mm
Ağırlık: CAJ-100W: 5.2kg
           CAJ-100   : 4.8kg
 
* Tüm ürün adları ve teknik özellik adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
* Ürünlerin görünümü ve teknik özellikleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR