BAS GİTAR AKTİF 5 TELLİ, TRANS KIRMIZI, PSEB1-5/F
BAS GİTAR AKTİF 5 TELLİ, TRANS KIRMIZI, PSEB1-5/F
BAS GİTAR AKTİF 5 TELLİ, TRANS KIRMIZI, PSEB1-5/F
BAS GİTAR AKTİF 5 TELLİ, TRANS KIRMIZI, PSEB1-5/F
BAS GİTAR AKTİF 5 TELLİ, TRANS KIRMIZI, PSEB1-5/F

CORT AB5 PLUS TR TRANSPARAN KIRMIZI 5 TELLİ AKTİF BAS GİTAR (AB5PLUSTR)

Marka : CORT
Fiyat : $291.55(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺4.029,22(KDV Dahil)
:

 

Action Bass V Plus TR-GİTAR

Kaliteli malzemesi, bileşenleri ve üstün işçiliğine rağmen uygun fiyatlıdır. Action Serisi gitarlar bas gitara gönül vermiş olanların beklentilerini tatmin eden pek çok özelliğinin yanı sıra PJ, JJ ve soapbar manyetik seçenekleri ve aktif EQ elektroniği ile donatılmıştır.

 

JJ MANYETİK SETİ (PICKUP SET)

Bu sevilen klasik J tipi bas manyetik seti, balans kontrol manyetiği ile birlikte bir endistri standartı halini almıştır ve geniş bir yelpazede hemen her tür müzikte istenen bas ses ortamını sağlar.  

 

CORT 2-BAND EQ

Volum, tone, bas ve tiz olarak düzenlenmiş, 2-band EQ boost ve kesme işlevlerini bas ve tiz frekanslarında hassasiyetle gerçekleştirir. Bu özelliğiyle daha geniş bir tonal bölgede alt uçta kadife yumuşaklığında kullanılabilen bir boost imkanı sağlar.

 

ERGONOMİK GÖVDE ŞEKLİ

Sadece Action Serisi Bas gitarlarında bulunan bu ergonomik gövde şekli, klasik ve modern dizaynın en iyi unsurlarını birleştirerek uzun çalma seanslarında yorgunluğu azaltmak üzere dizayn edilmiştir.

 

KALIP DÖKÜM BURGULAR

İleri düzey işlevsellik ve ayar kararlılığını sağlamak üzere çok hassas şekilde üretilen, Cort'un kalıp döküm burguları (die-cast tunerleri) her notayı güvenle ve makamıyla çalabilmenizin garantisidir.

 

DÜŞÜK AĞIRLIK

The well-seasoned woods provide lighter weight for extended playing and practice sessions – making the instrument suitable for both beginners and female players.

 İyi işlenmiş ağaçla daha hafif bir enstrüman yaparak, hem alıştırma hem de çalma sürelerinin uzaması sağlanmış ayrıca çalmaya  yeni başlayanlar için de uygun bir gitar elde edilmiştir. 

 


ÖZELLİKLER: 

YAPI

Vidalı (Bolt-On) 

CUTAWAY

Double Cutaway (Çift taraflı)

GÖVDE

Poplar

SAP

Canadian Hard Maple

KLAVYE

Gül ağacı

PERDELER

24

ÖLÇEK

34"(864mm)

POZİSYON İŞARETLERİ

Beyaz Noktalar

BURGULAR (TUNERS)

Kalıp döküm (Diecasting Tuners)

KÖPRÜ

EB6(5)

MANYETİKLER

PSEB1-5/F & PSEB1-5/R Pickups

ELEKTRONİK

2 Band Active EQ

DONANIM

Krom

TELLER

5 TELLİ